Ostatnia szansa na dotację w ramach programu "Szybka Ścieżka" - Prometeia

Ostatnia szansa na dotację w ramach programu „Szybka Ścieżka”

3 sierpnia 2020 roku startują ostatnie rundy naboru „Szybka ścieżka” organizowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Jest to już ostatni konkurs, skierowany do dużych oraz mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (również ich konsorcjów), w ramach którego dofinansowane zostaną projekty badawczo- rozwojowe o różnej tematyce. Pozostałe konkursy będą tematycznie ukierunkowane na walkę z COVID-19.

Nabór podzielony jest na dwie tury:

  • 3 – 21 sierpnia 2020 roku- tura skierowana dla dużych przedsiębiorstw i ich konsorcjów,
  • 22 sierpnia do 14 września 2020- tura skierowana dla MŚP i ich konsorcjów.

W ramach konkursu możliwe będzie dofinansowanie wydatków na wynagrodzenia, amortyzację/ leasing lub wynajem aparatury badawczej, zakup materiałów do badań i sprzętu laboratoryjnego, koszt usług badawczych realizowanych przez podwykonawców i inne wydatki niezbędne do realizacji procesu badawczego oraz przedwdrożeniowego.

Wysokość dofinansowania zależy od rodzaju prowadzonych badań oraz statusu przedsiębiorstwa.

Szczegółowe informacje w tym zakresie znajdują się w ulotce informacyjnej – Ulotka informacyjna 1.1.1. Szybka ścieżka

Od lat specjalizujemy się w kompleksowym doradztwie związanym z pozyskiwaniem funduszy na realizację projektów badawczo- rozwojowych i ich wdrożeń.

W ramach naboru Szybka Ścieżka współpracowaliśmy między innymi z następującymi podmiotami:

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu z Naszym ekspertem pod numerem telefonu 790 566 755 lub mailowo pisząc na adres: dotacje@pmta.pl.