Monitoring projektów - Prometeia

Monitoring projektów

Przeprowadzamy obowiązkowy dla dofinansowanych projektów monitoring i pilnujemy planowej realizacji inwestycji.

Otrzymanie dofinansowania to dopiero początek wyzwań związanych z projektem. Każdy przedsiębiorca korzystający z dotacji zobowiązany jest do monitorowania całego projektu, co warunkuje rozliczenie dotacji i wypłatę kolejnej transzy środków.

Prowadzimy profesjonalny monitoring wraz ze zbieraniem i analizowaniem danych niezbędnych do określenia, że projekt realizowany jest według harmonogramu, a w razie potrzeby rekomendujemy zmiany i nadzorujemy ich wdrożenie. Progres wykazywany jest przez realizację tzw. wskaźników, które stanowią późniejszą podstawę do przeprowadzenia kontroli w projekcie.

Monitoring projektów - Prometeia
190 tys. zł wartość projektu

Neurosys Sp. z o.o. – firma oferuje dedykowane rozwiązania IT, które automatyzują procesy biznesowe w przedsiębiorstwach. Dostarczane rozwiązania usprawniają przepływ informacji, ze szczególnym przeznaczeniem dla sektora prywatnego (MŚP i duże przedsiębiorstwa) oraz do sektora publicznego. Oferta skierowana jest do klientów z różnych gałęzi gospodarki, w tym m.in.: informacja i komunikacja, administracja, medycyna i zdrowie, finanse, produkcja i edukacja. Opis projektu – cele i efekty: Założeniem projektu jest ekspansja działalności eksportowej klienta na rynki zagraniczne oraz rozwój na działalności na rynkach, na których spółka już funkcjonuje. Dofinansowanie wspomoże zastosowanie rozwiązań, które przyczynią się do rozwoju w zakresie handlu zagranicznego, wzrostu konkurencyjności...

5,2 mln zł wartość projektu

Internet Union S.A. – wrocławski dostawca internetu oraz telewizji kablowej 3 Generacji. Oferuje pakiety internetowe, telewizyjne oraz telefoniczne, serwis komputerowy transmisję danych, dzierżawę światłowodów, kolokację serwerów, dedykowane serwery, hosting oraz monitoring IP. Opis projektu – cele i efekty: Założeniem projektu było dokonanie inwestycji dotyczącej rozbudowy sieci światłowodowej na nowych obszarach na terenie Wrocławia. Dofinansowanie umożliwiło firmie stworzenie infrastruktury, dzięki której możliwe było zaoferowanie klientom indywidualnym innowacyjnej usługi monitoringu, bazującej na dostępnym łączu internetowym.

1,2 mln zł wartość projektu

Blebox Sp. z o.o. – firma oferująca innowacyjne technologie do zarządzania inteligentnym budynkiem. Sztandarowym produktem spółki jest system smart home, czyli innowacyjne, miniaturowe i bezprzewodowe urządzenie, pozwalające sterować oświetleniem, roletami, a w przyszłości ogrzewaniem czy nawadnianiem przy pomocy smartfonu lub tabletu. Opis projektu – cele i efekty: Założeniem projektu jest stworzenie miniaturowego, bezprzewodowego urządzenia elektronicznego typu wall plug. W tym celu niezbędne są środki do przeprowadzenia badań oraz prac rozwojowych. Dzięki dofinansowaniu klient będzie mógł zaprojektować urządzenie oparte na jego autorskiej technologii µWIFI (mikro WiFi), która łączy w sobie Bluetooth 4.1 i WiFi. Innowacyjny produkt umocni pozycję klienta jako lidera...

2,4 mln zł wartość projektu

Unity S.A. – spółka oferuje usługi z zakresu budowy i rozwoju sklepów internetowych, IT i doradztwa biznesowego. Swoje działania firma opiera na najnowocześniejszych narzędziach oraz technologii tworzenia oprogramowania. Opis projektu – cele i efekty: Głównym założeniem projektu było opracowanie unikalnego narzędzia do gromadzenia i przetwarzania danych. Za pomocą dofinansowania możliwa była realizacja prac badawczo-rozwojowych, prowadzących do stworzenia oprogramowania z wykorzystaniem algorytmów sztucznej inteligencji oraz uczenia maszynowego.

80,5 mln zł wartość projektu

CEMENTOWNIA „ODRA” S.A. to najstarsza czynna cementownia w Polsce. Istnieje na rynku budowlanym już 100 lat i łączy w swojej działalności tradycję z nowoczesnością. Jedyna z dziewięciu istniejących przed laty w Opolu cementowni, która przetrwała do dziś W 2011 roku obchodziła JUBILEUSZ STULECIA. Opis projektu – cele i efekty: Przedmiotem przedsięwzięcia realizowanego przez Spółkę są badania przemysłowe i prace rozwojowe mające na celu opracowanie innowacyjnej co najmniej w skali kraju technologii produkcji klinkieru dla uzyskania nowych i unikalnych parametrów cementu. Opracowywana technologia będzie również charakteryzowała się silnie pozytywnym wpływem na środowisko naturalne. Wdrażanie innowacyjnych rozwiązań pro-środowiskowych jest od lat realizowanym...

4,5 mln zł wartość projektu

Profilogic Sp. z o.o. – młode, wrocławskie przedsiębiorstwo, które zajmuje się produkcją własnych maszyn i urządzeń. Spółka dostarcza kompleksowe rozwiązania: od pomysłu i koncepcji, przez projekt, oprogramowanie i wykonanie komponentów mechanicznych aż po montaż i uruchomienie maszyn w zakładzie klienta. Opis projektu – cele i efekty: Założeniem projektu jest opracowanie prototypowego, innowacyjnego, systemu samorozpoznawalnych urządzeń spawalniczych. Dzięki dofinansowaniu firma będzie mogła przeprowadzić badania, które prowadzą do stworzenia innowacyjnego w skali kraju produktu.

Piszą o nas:

Dlaczego warto
współpracować z PMTA?

723 mln zł

łączna wartość zrealizowanych projektów

253

liczba napisanych wniosków

9 lat

doświadczenia

97%

skuteczność w pozyskiwaniu dotacji* *Na podstawie otrzymanych dofinansowań z programu 4Stocka (PARP - Poddziałanie 3.1.5 wsparcie MŚP w dostępie do rynku kapitałowego – 4 stock) zrealizowanych w latach 2016-2017).

Skontaktuj się z nami

  • Napisz do nas wiadomość, wraz z opisem:
    - czym zajmuje się i gdzie działa Twoja firma,
    - jaki projekt chcesz zrealizować,
    - jakie są szacowane wydatki i ich wartość?
  • Przedstawimy jakie są dostępne możliwości
  • Stworzymy wniosek i dokumentację dla Twojej dotacji
  • Pozyskamy dotację oraz zapewnimy wsparcie i poprawne rozliczenie projektu UE.

Skontaktuj się z nami

Zdobądź z nami dotację unijną dla Twojej firmy
Zaufali nam: