Pozyskiwanie partnerów - Prometeia

Pozyskiwanie partnerów

Zajmujemy się poszukiwaniem konsorcjantów, negocjacją warunków współpracy i zawiązywaniem konsorcjum, a także koordynujemy całe przedsięwzięcie pod kątem formalno-prawnym.

Duże, złożone projekty często wymagają wsparcia podwykonawców, którzy przejmą realizację części działań, np. opracowanie technologii czy przeprowadzenie szkoleń. Zajmujemy się poszukiwaniem podmiotów, negocjacją warunków współpracy i zawiązywaniem konsorcjum, a także koordynujemy całe przedsięwzięcie pod kątem formalno-prawnym.

Tworzenie konsorcjów szczególnie rekomendowane jest w projektach zakładających współpracę przedstawicieli nauki i biznesu. Budując konsorcja przykładamy szczególną wagę do właściwego zabezpieczenia praw własności intelektualnej.

Współpracujemy z wybitnymi, renomowanymi jednostkami naukowymi, badawczo-rozwojowymi oraz licznymi partnerami biznesowymi. Dzięki temu możemy pozyskać bardzo wartościowe kontakty do projektów naszych Klientów.

Pozyskiwanie partnerów - Prometeia
1 mln zł wartość projektu

P.P.H. OLMAR S.C. – firma zajmuje się produkcją akcesoriów meblowych z tworzyw sztucznych. Wyroby charakteryzują się wysoką jakością oraz szeroką gamą kolorystyczną. Opis projektu – cele i efekty: Głównym celem projektu było wyposażenie działu badawczo-rozwojowego firmy w specjalistyczną aparaturę, która umożliwia rozbudowę gamy prototypów innowacyjnych produktów dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki otrzymanej dotacji, spółka zastosuje nową technologię, podnoszącą jakość oferowanych produktów i proekologiczność procesu produkcyjnego.

10,28 mln zł wartość projektu

Wytwórca zielonej energii  Opis projektu – cele i efekty: Celem projektu jest stworzenie doświadczalnej elektrowni wirtualnej, a następnie analiza jej funkcjonalności. Dzięki tej innowacyjnej platformie klient będzie mógł zaoferować unikalne na polskim rynku usługi regulacyjne. Dofinansowanie realnie wspomoże sprzedaż energii, którą klient wytworzy we własnym zakresie i w ramach współpracy z wytwórcami indywidualnymi. Jednocześnie przełoży się to na znaczny wzrost efektywności działalności i osiąganych wyników finansowych.

5,2 mln zł wartość projektu

Internet Union S.A. – wrocławski dostawca internetu oraz telewizji kablowej 3 Generacji. Oferuje pakiety internetowe, telewizyjne oraz telefoniczne, serwis komputerowy transmisję danych, dzierżawę światłowodów, kolokację serwerów, dedykowane serwery, hosting oraz monitoring IP. Opis projektu – cele i efekty: Założeniem projektu było dokonanie inwestycji dotyczącej rozbudowy sieci światłowodowej na nowych obszarach na terenie Wrocławia. Dofinansowanie umożliwiło firmie stworzenie infrastruktury, dzięki której możliwe było zaoferowanie klientom indywidualnym innowacyjnej usługi monitoringu, bazującej na dostępnym łączu internetowym.

1,2 mln zł wartość projektu

Blebox Sp. z o.o. – firma oferująca innowacyjne technologie do zarządzania inteligentnym budynkiem. Sztandarowym produktem spółki jest system smart home, czyli innowacyjne, miniaturowe i bezprzewodowe urządzenie, pozwalające sterować oświetleniem, roletami, a w przyszłości ogrzewaniem czy nawadnianiem przy pomocy smartfonu lub tabletu. Opis projektu – cele i efekty: Założeniem projektu jest stworzenie miniaturowego, bezprzewodowego urządzenia elektronicznego typu wall plug. W tym celu niezbędne są środki do przeprowadzenia badań oraz prac rozwojowych. Dzięki dofinansowaniu klient będzie mógł zaprojektować urządzenie oparte na jego autorskiej technologii µWIFI (mikro WiFi), która łączy w sobie Bluetooth 4.1 i WiFi. Innowacyjny produkt umocni pozycję klienta jako lidera...

975 tys. zł wartość projektu

CDA S.A. to operator największego, niezależnego serwisu VOD w Polsce, działającego pod marką CDA Premium. Serwis oferuje dostęp do wysokiej jakości pełnometrażowych filmów i seriali w płatnym modelu subskrypcyjnym. Równolegle portal działa również jako odrębna hostingowa platforma społecznościowa, w ramach której użytkownicy mogą samodzielnie dodawać różnego rodzaju materiały. Opis projektu – cele i efekty: Przedmiotem projektu jest zakup usług proinnowacyjnych świadczonych przez Instytucje Otoczenia Biznesu oraz środków trwałych, umożliwiających wdrożenie innowacyjnej technologii zarządzania przechowywanymi materiałami wideo, która pozwoli na szybsze i sprawniejsze świadczenie dotychczasowych usług związanych z możliwością oglądania materiałów filmowych z bazy CDA.  

190 tys. zł wartość projektu

Neurosys Sp. z o.o. – firma oferuje dedykowane rozwiązania IT, które automatyzują procesy biznesowe w przedsiębiorstwach. Dostarczane rozwiązania usprawniają przepływ informacji, ze szczególnym przeznaczeniem dla sektora prywatnego (MŚP i duże przedsiębiorstwa) oraz do sektora publicznego. Oferta skierowana jest do klientów z różnych gałęzi gospodarki, w tym m.in.: informacja i komunikacja, administracja, medycyna i zdrowie, finanse, produkcja i edukacja. Opis projektu – cele i efekty: Założeniem projektu jest ekspansja działalności eksportowej klienta na rynki zagraniczne oraz rozwój na działalności na rynkach, na których spółka już funkcjonuje. Dofinansowanie wspomoże zastosowanie rozwiązań, które przyczynią się do rozwoju w zakresie handlu zagranicznego, wzrostu konkurencyjności...

Piszą o nas:

Dlaczego warto
współpracować z PMTA?

723 mln zł

łączna wartość zrealizowanych projektów

253

liczba napisanych wniosków

9 lat

doświadczenia

97%

skuteczność w pozyskiwaniu dotacji* *Na podstawie otrzymanych dofinansowań z programu 4Stocka (PARP - Poddziałanie 3.1.5 wsparcie MŚP w dostępie do rynku kapitałowego – 4 stock) zrealizowanych w latach 2016-2017).

Skontaktuj się z nami

  • Napisz do nas wiadomość, wraz z opisem:
    - czym zajmuje się i gdzie działa Twoja firma,
    - jaki projekt chcesz zrealizować,
    - jakie są szacowane wydatki i ich wartość?
  • Przedstawimy jakie są dostępne możliwości
  • Stworzymy wniosek i dokumentację dla Twojej dotacji
  • Pozyskamy dotację oraz zapewnimy wsparcie i poprawne rozliczenie projektu UE.

Skontaktuj się z nami

Zdobądź z nami dotację unijną dla Twojej firmy
Zaufali nam: