Kuźnia Jawor S.A. to producent wysokiej jakości elementów kutych, które trafiają do branży motoryzacyjnej, górniczej i maszynowej w Polsce oraz za granicą.

Produkowane części stanowią element bezpieczeństwa pojazdów oraz są produktem poszukiwanym oraz cenionym w branży motoryzacyjnej.

Niebieskie logo firmy Neurosys

Program Operacyjny Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020, Podziałanie 1.1.1 „Szybka ścieżka”

Całkowita wartość projektu:

108,9 mln zł

Kwota dotacji unijnej:

62,5 mln zł

Opis projektu- cele i efekty:

Głównym celem realizacji tego projektu, jest podniesienie poziomu innowacyjności w przedsiębiorstwie klienta, a tym samym wsparcie całego polskiego przemysłu kuziennego. Dzięki pozyskaniu dotacji możliwe będzie stworzenie prototypowego, unikalnego centrum kuźniczego opartego na koncepcji Przemysłu 4.0. To miejsce do badań, prac rozwojowych i testowania nowych technologii wytwarzania elementów kutych z przeznaczeniem dla branży motoryzacyjnej. Wpłynie to na znaczny postęp w przemyśle i pozwoli na szybszą reakcję na potrzeby odbiorców.

Zakres usługi:

Analiza możliwości uzyskania dotacji i prace nad koncepcją projektu

Wybór odpowiedniego programu dotacyjnego

Przygotowanie wniosku o dotację i rejestracja w programie

Wsparcie w procesie podpisywania umowy o dofinansowanie

Bieżące rozliczanie projektu dotowanego

Podobne projekty:

 • Przedmiotem przedsięwzięcia są prace B+R mające na celu opracowanie innowacyjnej co najmniej w skali kraju technologii produkcji klinkieru.

  Czytaj więcej
 • Głównym celem projektu jest opracowanie innowacyjnej technologii usuwania nadmiarowej frakcji z masy makulaturowej.

  Czytaj więcej
 • Głównym celem projektu jest przeprowadzenie badań, które mają doprowadzić do wytworzenia instalacji pilotażowej do superszybkiego produkowania specjalistach produktów.

  Czytaj więcej
 • Głównym celem projektu jest rozbudowa przedsiębiorstwa poprzez zakup maszyn i urządzeń, oraz wdrożenie wyników prac B+R innowacji wykorzystywanej w lampie obrysowej.

  Czytaj więcej