Firma prowadzi działalność badawczo-rozwojową w zakresie opracowywania technologii otrzymywania API (active pharmaceuticals ingriedents).

Spółka działa w obszarze biotechnologii. Innowacyjność działań polega na zastosowaniu nowoczesnych technik stosowanych w biotechnologii, dzięki temu uzyskuje się substancje z dużą, konkurencyjną na rynku efektywnością ekonomiczną.

Niebieskie logo firmy Neurosys

Regionalny Program Operacyjny Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020

Całkowita wartość projektu:

2,1 mln zł

Kwota dotacji unijnej:

1,5 mln zł

Opis projektu- cele i efekty:

Głównym celem projektu jest wsparcie działalności przedsiębiorstwa w przeprowadzeniu badań przemysłowych i eksperymentalnych prac rozwojowych. Dotacja to niezbędne wsparcie w działaniach, prowadzących do opracowania nowoczesnej technologii do produkcji innowacyjnego produktu. W ramach dofinansowania klient uzyska możliwość przeprowadzenia prac badawczo-rozwojowych, niezbędnych do pozyskania wysoko aktywnej hialuronidazy.

Zakres usługi:

Analiza możliwości uzyskania dotacji i prace nad koncepcją projektu

Wybór odpowiedniego programu dotacyjnego

Przygotowanie wniosku o dotację i rejestracja w programie

Wsparcie w procesie podpisywania umowy o dofinansowanie

Bieżące rozliczanie projektu dotowanego

Podobne projekty:

 • Przedmiotem przedsięwzięcia są prace B+R mające na celu opracowanie innowacyjnej co najmniej w skali kraju technologii produkcji klinkieru.

  Czytaj więcej
 • Głównym celem projektu jest opracowanie innowacyjnej technologii usuwania nadmiarowej frakcji z masy makulaturowej.

  Czytaj więcej
 • Głównym celem projektu jest przeprowadzenie badań, które mają doprowadzić do wytworzenia instalacji pilotażowej do superszybkiego produkowania specjalistach produktów.

  Czytaj więcej
 • Głównym celem projektu jest rozbudowa przedsiębiorstwa poprzez zakup maszyn i urządzeń, oraz wdrożenie wyników prac B+R innowacji wykorzystywanej w lampie obrysowej.

  Czytaj więcej