Główny profil działalności Pysense Sp. z o.o. dotyczy właśnie technologii IOT przede wszystkim w obszarze energetyki.

Pysense Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem założonym przez doświadczonych specjalistów wywodzących się z różnych branż, które w efekcie dynamicznych przemian powodowanych koniecznościami optymalizacji procesów i dostosowywaniem ich do coraz bardziej wysublimowanych wymagań klientów połączyła technologia szeroko określana jako Internet Rzeczy (IoT), stanowiąca filar funkcjonowania Pysense.

Logo firmy Pysense

Regionalny Program Operacyjny
Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020
Poddziałanie 2.3.5
Design dla przedsiębiorców

Całkowita wartość projektu:

960 tys. zł

Kwota dotacji unijnej:

501 tys. zł

Opis projektu- cele i efekty:

Projekt dotyczy przeprowadzenia profesjonalnego procesu projektowego, a następnie wdrożenia na rynek innowacyjnego rozwiązania powerWISE (modułu) umożliwiającego zdalny odczyt energii elektrycznej. Będzie on dostosowany do wymagań formalno-prawnych oraz przede wszystkim będzie posiadał nowe cechy użytkowo-funkcjonalne. Zostanie to osiągnięte dzięki opracowanemu projektowi wzorniczemu modułu pod kątem wymagań klientów, wskazujące na najwyższą jakość produktu, jego bezpieczeństwo i trwałość.

Rezultatem projektu będzie wzrost konkurencyjności spółki Pysense poprzez wdrożenie znacząco ulepszonego produktu powerWISE (modułu wraz z systemem obsługującym).

Zakres usługi:

Analiza możliwości uzyskania dotacji i prace nad koncepcją projektu

Wybór odpowiedniego programu dotacyjnego

Przygotowanie wniosku o dotację i rejestracja w programie

Wsparcie w procesie podpisywania umowy o dofinansowanie

Bieżące rozliczanie projektu dotowanego

Podobne projekty:

 • Przedmiotem przedsięwzięcia są prace B+R mające na celu opracowanie innowacyjnej co najmniej w skali kraju technologii produkcji klinkieru.

  Czytaj więcej
 • Głównym celem projektu jest opracowanie innowacyjnej technologii usuwania nadmiarowej frakcji z masy makulaturowej.

  Czytaj więcej
 • Głównym celem projektu jest przeprowadzenie badań, które mają doprowadzić do wytworzenia instalacji pilotażowej do superszybkiego produkowania specjalistach produktów.

  Czytaj więcej
 • Głównym celem projektu jest rozbudowa przedsiębiorstwa poprzez zakup maszyn i urządzeń, oraz wdrożenie wyników prac B+R innowacji wykorzystywanej w lampie obrysowej.

  Czytaj więcej