Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych WAŚ Józef i Leszek Waś Sp.J. – największy producent lamp i urządzeń odblaskowych stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym w Polsce.

Spółka korzysta z najnowocześniejszych technologii w branży, dzięki czemu oferuje najwyższej klasy rozwiązania w zakresie oświetlenia samochodowego.

Niebieskie logo firmy Neurosys

Program Operacyjny Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020, Poddziałanie 3.2.2

Całkowita wartość projektu:

1,78 mln zł

Kwota dotacji unijnej:

663 tys. zł

Opis projektu- cele i efekty:

Przedmiotem projektu jest inwestycja w rzeczowe aktywa trwałe, które doprowadzić ma do wdrożenia innowacyjnej technologii produkcji lamp dedykowanych dla rolnictwa. Stanowi ona wynik przeprowadzonych we własnym zakresie prac B+R. W wyniku wdrożenia przedmiotowej technologii, Wnioskodawca wprowadzi do swojej oferty produktowej oraz na rynek innowacyjne lampy charakteryzujące się wieloma parametrami technicznymi znacznie przewyższającymi znane i wykorzystywane rozwiązania na rynku rolniczym oraz dotychczas nie produkowane w zakładzie.

Realizacja projektu przyczyni się do wzrostu konkurencyjności i innowacyjności Spółki na rynku światowym.

Zakres usługi:

Analiza możliwości uzyskania dotacji i prace nad koncepcją projektu

Wybór odpowiedniego programu dotacyjnego

Przygotowanie wniosku o dotację i rejestracja w programie

Wsparcie w procesie podpisywania umowy o dofinansowanie

Bieżące rozliczanie projektu dotowanego

Podobne projekty:

 • Przedmiotem przedsięwzięcia są prace B+R mające na celu opracowanie innowacyjnej co najmniej w skali kraju technologii produkcji klinkieru.

  Czytaj więcej
 • Głównym celem projektu jest opracowanie innowacyjnej technologii usuwania nadmiarowej frakcji z masy makulaturowej.

  Czytaj więcej
 • Głównym celem projektu jest przeprowadzenie badań, które mają doprowadzić do wytworzenia instalacji pilotażowej do superszybkiego produkowania specjalistach produktów.

  Czytaj więcej
 • Głównym celem projektu jest rozbudowa przedsiębiorstwa poprzez zakup maszyn i urządzeń, oraz wdrożenie wyników prac B+R innowacji wykorzystywanej w lampie obrysowej.

  Czytaj więcej