Kuźnia Jawor S.A. to producent wysokiej jakości elementów kutych, które trafiają do branży motoryzacyjnej, górniczej i maszynowej w Polsce oraz za granicą.

Produkowane części stanowią element bezpieczeństwa pojazdów oraz są produktem poszukiwanym oraz cenionym w branży motoryzacyjnej.

Program Operacyjny Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020, Podziałanie 1.1.2 Demonstrator

Całkowita wartość projektu:

47,7 mln zł

Kwota dotacji unijnej:

8,5 mln zł

Opis projektu- cele i efekty:

Głównym celem projektu jest przeprowadzenie badań, które mają doprowadzić do wytworzenia instalacji pilotażowej do superszybkiego produkowania specjalistach produktów. W wyniku uzyskania dotacji firma będzie w stanie skrócić czas prototypowania z kilku miesięcy do kilku dni, co przełoży się na większą wydajność, szybszą reakcję na potrzeby klienta i przewagę konkurencyjną.

Zakres usługi:

Analiza możliwości uzyskania dotacji i prace nad koncepcją projektu

Wybór odpowiedniego programu dotacyjnego

Przygotowanie wniosku o dotację i rejestracja w programie

Wsparcie w procesie podpisywania umowy o dofinansowanie

Bieżące rozliczanie projektu dotowanego

Podobne projekty:

 • Przedmiotem przedsięwzięcia są prace B+R mające na celu opracowanie innowacyjnej co najmniej w skali kraju technologii produkcji klinkieru.

  Czytaj więcej
 • Głównym celem projektu jest opracowanie innowacyjnej technologii usuwania nadmiarowej frakcji z masy makulaturowej.

  Czytaj więcej
 • Głównym celem projektu jest przeprowadzenie badań, które mają doprowadzić do wytworzenia instalacji pilotażowej do superszybkiego produkowania specjalistach produktów.

  Czytaj więcej
 • Głównym celem projektu jest rozbudowa przedsiębiorstwa poprzez zakup maszyn i urządzeń, oraz wdrożenie wyników prac B+R innowacji wykorzystywanej w lampie obrysowej.

  Czytaj więcej