DO OK S. A. jest firmą konsultingową i programistyczną.

Koncentruje się na dostarczaniu kompleksowych usług programistycznych dla FinTech, MedTech, Healthcare, łańcucha dostaw z wykorzystaniem blockchain, big data, aplikacji internetowych, rozwiązań mobilnych i kompleksowych.

Logo firmy DO OK S. A.

Program Operacyjny Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020
Działanie 3.3.3

Całkowita wartość projektu:

227 tys. zł

Kwota dotacji unijnej:

193 tys. zł

Opis projektu- cele i efekty:

Celem projektu jest promocja marki oraz produktów DO OK S.A. na strategicznych dla spółki rynkach zagranicznych: Rosji, Finlandii, Estonii, Niemiec, Szwecji i Holandii. Stanów Zjednoczonych, Bliskiego Wschodu, Europy i Rosji. Spółka w szczególności uczestniczyć będzie w misjach gospodarczych, a także weźmie udział w charakterze wystawcy na imprezie targowej Arctic15. Ponadto prowadzone będą dodatkowe działania promocyjne w wyszukiwarkach internetowych i portalach społecznościowych.

Zakres usługi:

Przygotowanie wniosku o dotację i rejestracja w programie

Wsparcie w procesie podpisywania umowy o dofinansowanie

Bieżące rozliczanie projektu dotowanego

Podobne projekty:

 • Przedmiotem przedsięwzięcia są prace B+R mające na celu opracowanie innowacyjnej co najmniej w skali kraju technologii produkcji klinkieru.

  Czytaj więcej
 • Głównym celem projektu jest opracowanie innowacyjnej technologii usuwania nadmiarowej frakcji z masy makulaturowej.

  Czytaj więcej
 • Głównym celem projektu jest przeprowadzenie badań, które mają doprowadzić do wytworzenia instalacji pilotażowej do superszybkiego produkowania specjalistach produktów.

  Czytaj więcej
 • Głównym celem projektu jest rozbudowa przedsiębiorstwa poprzez zakup maszyn i urządzeń, oraz wdrożenie wyników prac B+R innowacji wykorzystywanej w lampie obrysowej.

  Czytaj więcej