FIAB sp. z o.o. to wiodący producent stacjonarnych i jezdnych zgrzewarek wysokiej częstotliwości oraz automatycznych przecinarek przemysłowych, oferujący także usługi serwisowe produkowanego przez siebie sprzętu.

Produkty FIAB sp. z o.o. znajdują zastosowanie w różnych branżach, m.in. transporcie, budownictwie, motoryzacji, medycynie, basenach, ochronie przed słońcem i wiatrem, reklamie i przemyśle poligraficznym. Większość przychodów spółki pochodzi ze sprzedaży na rynki zagraniczne.

Logo firmy FIAB

Program Operacyjny Inteligentny
Rozwój na lata 2014-2020
Działanie 3.3.3

Całkowita wartość projektu:

414 tys. zł

Kwota dotacji unijnej:

248 tys. zł

Opis projektu- cele i efekty:

Celem projektu jest promocja produktów oferowanych przez FIAB na ważnych, perspektywicznych rynkach zagranicznych: Stanów Zjednoczonych, Bliskiego Wschodu, Europy i Rosji. W ramach projektu spółka weźmie udział w targach branżowych w charakterze wystawcy, a także w wyjazdowych misjach gospodarczych, służących nawiązaniu nowych kontaktów handlowych oraz podtrzymaniu relacji z dotychczasowymi partnerami.

Zakres usługi:

Przygotowanie wniosku o dotację i rejestracja w programie

Wsparcie w procesie podpisywania umowy o dofinansowanie

Bieżące rozliczanie projektu dotowanego

Podobne projekty:

 • Przedmiotem przedsięwzięcia są prace B+R mające na celu opracowanie innowacyjnej co najmniej w skali kraju technologii produkcji klinkieru.

  Czytaj więcej
 • Głównym celem projektu jest opracowanie innowacyjnej technologii usuwania nadmiarowej frakcji z masy makulaturowej.

  Czytaj więcej
 • Głównym celem projektu jest przeprowadzenie badań, które mają doprowadzić do wytworzenia instalacji pilotażowej do superszybkiego produkowania specjalistach produktów.

  Czytaj więcej
 • Głównym celem projektu jest rozbudowa przedsiębiorstwa poprzez zakup maszyn i urządzeń, oraz wdrożenie wyników prac B+R innowacji wykorzystywanej w lampie obrysowej.

  Czytaj więcej